Členové skupiny historického šermu REGO

Členy SHŠ REGO byla v průběhu jejího čtvrtstoletého působení celá řada chrabrých bojovníků a několikero lepých děv.

Členové spolku a nováčci

Aktivní externisté

Skupinou dále prošli

Monika Karásková, Hana Vyšatová, Tomáš Altman, Petr Vondra, Jana Erbenová, Jiří Pavelka, Libor Halík, Tomáš Mikula, Pavel Smejkal, Michal Bulušek, Petr Chuchlík, Patrik Hlavsa, Mgr. Ivo Farský, Vladimír Gall, František Kaninský, Petr Bím, Jan Chlum, Iva Šafrová, Jitka Hájková, Roman Sychra, Jiří Voleský, Alexandr Hák, Petr Kašlík, Karel Hašek, Jiří Havjár, Pavel Sajenko, Miroslav Fišar, Pavel Novák, Petr Nedoma, Pavel Dufek, Pavel Valent, Petr Brousil, René Hakl, J. Bartoň, F. Opočenský, J. Kalenský, J. Šír, J. Waishaupt, J. Koukola, Petr Adolf, Tomáš Mikula a další.

REGO – Novinky

Pondělí 8.4.2024, 9:57

Pracujeme na aktualizaci stránek. Pro informace o naší aktivitě je nejlepší sledovat nás na FB. Odkaz naleznete zde.

Nebo pro informace o našich vystoupeních můžete volat na 604 668 877.

Děkujeme

Pondělí 26.9.2022, 8:34

Málem bychom zapomněli. Na historických dnech v Palmanově jsme se účastnili turnaje a obsadili jsme první a také dělené druhé místo!

Takže v tomto roce jsme se účastnili dvou turnajů v šermířských choreografiích. První byl na historických dnech na hradě Kurovice. Odtud jsme si přivezli cenné informace a zkušenosti. Druhým turnajem byl již jmenovaný turnaj v Palmanově (Itálie).

Pondělí 26.9.2022, 7:57

Ahoj přátelé a kamarádi. Poslední akce v sekci chystáme je vystoupení na zámku Svijany, ale věřte že nezahálíme. Od té doby jsme byli vystupovat v Italii — Palmanova a na bitvě na Bílé Hoře...také v Petrovicích, kde jsme vystupovali s poměrně novým vystoupením. V následujících měsících nás ještě čeká bitva v Grolle

https://www.slagomgrolle.nl/ a přes zimu se budeme chystat na nadcházející sezónu. V plánu jsou nové souboje a rozvoj vystoupení. :-) Děkujeme

Úterý 7.6.2022, 23:36

Co je nového ve skupině??? Po nějaké době se opět hlásíme s novinkami. Po tom co jste nás mohli vidět na Valdštejnských slavnostech v Jičíně a také na hradě Kurovice na Historických dnech se na vás těšíme na naší další akci! Jedná se o Šermířskou Pecku. Ovšem předtím můžete některé naše kolegy vidět i na moc pěkné bitvě ve městě Bourtange (NL). Ano je to cizina...i tam se naše cesty zamířili. Sledujte FaceBook a taky naše stránky, sekci chystáme. Tam se dozvíte více o chystaných akcích.

Pátek 22.4.2022, 10:26

Mrkněte do rubriky chystáme.