Pavel Horáček – člen skupiny historického šermu REGO

Pavel Horáček

Pavel Horáček

Strojírenský technik, CNC, člen od r. 2011

Pavel je již druhým mladíkem ze Studence, který platně doplnil řady naší skupiny. Nechybí mu pohybové nadání a všestrannost, s kterou se chápe různých zbraní podle toho, jak to skupina právě potřebuje. V nedávné minulosti se s chutí zapojoval též do aktivit regimentu, kde je příkladným pikenýrem a příležitostnou ordonancí velitele kombinující přednosti Švejka i Boldrika. Aktuálně se věnuje více vystoupením samostatné skupiny REGO a s Jiřím Loudou vedou tréning, snaží se o co nejlepší chod skupiny po šermířské stránce. Přínosem pro skupinu je též to, že jako jeden z mála aktivně zvládá vymoženosti současného elektronického světa.

Aktivní členové

Lubomír Srnský Miroslav Feistauer Jiří Louda Libor Kukačka-Erlebach Alenka Kukačková Pavel Horáček Ondřej Capoušek David Ulrych Václav Kulhánek Roman Karásek Milan Klíma Libor Hájek Štěpán Kuřík Václava Kuříková Karel Hroch Petr Otradovský Nováčci Bohouš Pršala Tomáš Esentier Jiří Vlach Martin Teplý

REGO – Novinky

Pátek 22.4.2022, 10:26

Mrkněte do rubriky chystáme.

Pátek 4.3.2022, 8:38

Co je nového ve skupině??? Díky poslední eře se naše šermířsko-pohádkové vystoupení s názvem Mazaný lazebník udrželo v repertoáru o něco déle než je běžné. Ale pro letošní rok jsme začali cvičit vystoupení nové, doufáme že vše stihneme a budeme připraveni na první vystoupení, které se bude konat v Jilemnici a na Hradě Pecka. A aby toho nebylo málo budeme se opět účastnit akcí regimentu zemské hotovosti a pokusíme se pro vás i něco natočit. :-) Takže sledujte náš FaceBook a taky naše stránky, sekci chystáme.

Pátek 13.8.2021, 14:57

Máme nové příspěvky v sekci chystáme. Mrkněte se tam a zjistíte kde budeme v nejbližší době vystupovat.

Pondělí 14.6.2021, 9:12

Opět se podíváme na hrad Pecka. Neděle 20.6.2021 od 13:00.

Pátek 31.7.2020, 23:51

2020 V SEKCI CHYSTÁME!!!