Petr Otradovský – člen skupiny historického šermu REGO

Petr Otradovský

Petr Otradovský

Vedoucí konstruktér elektro-zařízení a linek, člen od r. 2011

Tramp, vodák, muzikant, který přičichl k našim aktivitám prostřednictvím osobních vztahů, se zpočátku nesměle zapojil coby externista do činnosti naší pikenýrské jednotky v rámci Regimentu zemské hotovosti, posléze přišel na chuť šermířskému umění samotnému. K dobré náladě přispívá nejen svou kamarádskou povahou, ale též hrou na kytaru a zpěvem. Aktuálně již tak aktivně nevystupuje a nešermuje, ale když se ukáže, rád si zašermuje a případně je i skupině ku pomoci.

Aktivní členové

Lubomír Srnský Miroslav Feistauer Jiří Louda Libor Kukačka-Erlebach Alenka Kukačková Pavel Horáček Ondřej Capoušek David Ulrych Václav Kulhánek Roman Karásek Milan Klíma Libor Hájek Štěpán Kuřík Václava Kuříková Karel Hroch Petr Otradovský Nováčci Bohouš Pršala Tomáš Esentier Jiří Vlach Martin Teplý

REGO – Novinky

Pátek 22.4.2022, 10:26

Mrkněte do rubriky chystáme.

Pátek 4.3.2022, 8:38

Co je nového ve skupině??? Díky poslední eře se naše šermířsko-pohádkové vystoupení s názvem Mazaný lazebník udrželo v repertoáru o něco déle než je běžné. Ale pro letošní rok jsme začali cvičit vystoupení nové, doufáme že vše stihneme a budeme připraveni na první vystoupení, které se bude konat v Jilemnici a na Hradě Pecka. A aby toho nebylo málo budeme se opět účastnit akcí regimentu zemské hotovosti a pokusíme se pro vás i něco natočit. :-) Takže sledujte náš FaceBook a taky naše stránky, sekci chystáme.

Pátek 13.8.2021, 14:57

Máme nové příspěvky v sekci chystáme. Mrkněte se tam a zjistíte kde budeme v nejbližší době vystupovat.

Pondělí 14.6.2021, 9:12

Opět se podíváme na hrad Pecka. Neděle 20.6.2021 od 13:00.

Pátek 31.7.2020, 23:51

2020 V SEKCI CHYSTÁME!!!