Miroslav Feistauer – člen skupiny historického šermu REGO

Miroslav Feistauer

Miroslav Feistauer

Penzista, zakládající člen od r. 1980

V tandemu s L. Srnským je dlouhá léta pilířem skupiny a také všestranným šermířem, ale již jen v omezené míře. Výborně hraje na kytaru a zpívá, dokáže dlouho bavit širokou společnost i do té doby neznámých lidí. Pohotový řečník, který „z voleje“ přednese takřka nekonečnou přednášku na jakékoli téma. Dříve vedl výcvik nových adeptů šermířského umění. V současnosti se podílí hlavně na administrativním chodu skupiny, ale samozřejmě má stále co říci. Vynikl v komediálních rolích a jako pohotový improvizátor. Jeho nejslavnější rolí byl „Bradýř“ ze stejnojmenné hry.

Aktivní členové

Lubomír Srnský Miroslav Feistauer Jiří Louda Libor Kukačka-Erlebach Alenka Kukačková Pavel Horáček Ondřej Capoušek David Ulrych Václav Kulhánek Roman Karásek Milan Klíma Libor Hájek Štěpán Kuřík Václava Kuříková Karel Hroch Petr Otradovský Nováčci Bohouš Pršala Tomáš Esentier Jiří Vlach Martin Teplý

REGO – Novinky

Pátek 22.4.2022, 10:26

Mrkněte do rubriky chystáme.

Pátek 4.3.2022, 8:38

Co je nového ve skupině??? Díky poslední eře se naše šermířsko-pohádkové vystoupení s názvem Mazaný lazebník udrželo v repertoáru o něco déle než je běžné. Ale pro letošní rok jsme začali cvičit vystoupení nové, doufáme že vše stihneme a budeme připraveni na první vystoupení, které se bude konat v Jilemnici a na Hradě Pecka. A aby toho nebylo málo budeme se opět účastnit akcí regimentu zemské hotovosti a pokusíme se pro vás i něco natočit. :-) Takže sledujte náš FaceBook a taky naše stránky, sekci chystáme.

Pátek 13.8.2021, 14:57

Máme nové příspěvky v sekci chystáme. Mrkněte se tam a zjistíte kde budeme v nejbližší době vystupovat.

Pondělí 14.6.2021, 9:12

Opět se podíváme na hrad Pecka. Neděle 20.6.2021 od 13:00.

Pátek 31.7.2020, 23:51

2020 V SEKCI CHYSTÁME!!!