Libor Kukačka-Erlebach – člen skupiny historického šermu REGO

Libor Kukačka-Erlebach

Libor Kukačka-Erlebach

Expert skladů, expedice a logistiky, člen od 1999

Přišel do skupiny z Vlasteneckého divadelního spolku a stal se její velkou oporou. Plně ho především zaujala stavba šermírny, jejímuž průběhu dal profesionálnější rozměr. Vedle toho v současnosti spravuje šermířskou kasu, dále se nesmí zapomenout na jeho umělecké nadání, ať už se jedná o malířské, hudební či jiné řemeslné schopnosti. Ve vystoupeních ztvárňuje herecky důležité postavy, například „čaroděje Vohnouta“, či „kováře“ v kuse „Kovář v jámě“, taktéž „mazaného lazebníka“ ve stejnojmenném kuse. Mezi tolika diskutéry působí jako utišovač vášní. Neodmyslitelně k němu patří kytara.

Aktivní členové

Lubomír Srnský Miroslav Feistauer Jiří Louda Libor Kukačka-Erlebach Alenka Kukačková Pavel Horáček Ondřej Capoušek David Ulrych Václav Kulhánek Roman Karásek Milan Klíma Libor Hájek Štěpán Kuřík Václava Kuříková Karel Hroch Petr Otradovský Nováčci Bohouš Pršala Tomáš Esentier Jiří Vlach Martin Teplý

REGO – Novinky

Pátek 22.4.2022, 10:26

Mrkněte do rubriky chystáme.

Pátek 4.3.2022, 8:38

Co je nového ve skupině??? Díky poslední eře se naše šermířsko-pohádkové vystoupení s názvem Mazaný lazebník udrželo v repertoáru o něco déle než je běžné. Ale pro letošní rok jsme začali cvičit vystoupení nové, doufáme že vše stihneme a budeme připraveni na první vystoupení, které se bude konat v Jilemnici a na Hradě Pecka. A aby toho nebylo málo budeme se opět účastnit akcí regimentu zemské hotovosti a pokusíme se pro vás i něco natočit. :-) Takže sledujte náš FaceBook a taky naše stránky, sekci chystáme.

Pátek 13.8.2021, 14:57

Máme nové příspěvky v sekci chystáme. Mrkněte se tam a zjistíte kde budeme v nejbližší době vystupovat.

Pondělí 14.6.2021, 9:12

Opět se podíváme na hrad Pecka. Neděle 20.6.2021 od 13:00.

Pátek 31.7.2020, 23:51

2020 V SEKCI CHYSTÁME!!!