Vladimír Gall – člen skupiny historického šermu REGO

Vladimír Gall

Vladimír Gall

* 1978, řidič a zásobovač
člen od 2004 do r. 2013

Láďa, některými šermíři nazývaný Princezna, je zcela nepřehlédnutelná osoba a to ne jen díky své blahobytné postavě. Mile překvapil tím, že je slušně pohybově nadaný, ačkoli by to málo kdo na první pohled hádal. Díky své vizáži je předurčen k zacházení těžkými zbraněmi, leč poradí si i s kordem. Nechybí mu též předpoklady k dobrému hereckému projevu, což mu vyneslo již několik hlavních rolí. Další jeho parketou jsou hrátky s ohněm. Stále častěji vládne volantem našeho přemísťovadla. V životě skupiny zastává funkci baviče, neboť je bezednou studnicí anekdot. Také by mohl být jmenován ministrem pro styk s domorodci. Ať přijedeme, kam přijedeme, Láďa velmi rychle naváže kontakt s místními bez ohledu na věk, pohlaví, vyznání… a to tak, že někdy je problém tento kontakt přerušit. Láďovo členství ve skupině ukončila i s jeho mladým životem zákeřná choroba.

Aktivní členové

Lubomír Srnský Miroslav Feistauer Jiří Louda Libor Kukačka-Erlebach Alenka Kukačková Pavel Horáček Ondřej Capoušek David Ulrych Václav Kulhánek Roman Karásek Milan Klíma Libor Hájek Štěpán Kuřík Václava Kuříková Karel Hroch Petr Otradovský Nováčci Bohouš Pršala Tomáš Esentier Jiří Vlach Martin Teplý

REGO – Novinky

Pátek 22.4.2022, 10:26

Mrkněte do rubriky chystáme.

Pátek 4.3.2022, 8:38

Co je nového ve skupině??? Díky poslední eře se naše šermířsko-pohádkové vystoupení s názvem Mazaný lazebník udrželo v repertoáru o něco déle než je běžné. Ale pro letošní rok jsme začali cvičit vystoupení nové, doufáme že vše stihneme a budeme připraveni na první vystoupení, které se bude konat v Jilemnici a na Hradě Pecka. A aby toho nebylo málo budeme se opět účastnit akcí regimentu zemské hotovosti a pokusíme se pro vás i něco natočit. :-) Takže sledujte náš FaceBook a taky naše stránky, sekci chystáme.

Pátek 13.8.2021, 14:57

Máme nové příspěvky v sekci chystáme. Mrkněte se tam a zjistíte kde budeme v nejbližší době vystupovat.

Pondělí 14.6.2021, 9:12

Opět se podíváme na hrad Pecka. Neděle 20.6.2021 od 13:00.

Pátek 31.7.2020, 23:51

2020 V SEKCI CHYSTÁME!!!