Vladimír Gall – člen skupiny historického šermu REGO

Vladimír Gall

Vladimír Gall

* 1978, řidič a zásobovač
člen od 2004 do r. 2013

Láďa, některými šermíři nazývaný Princezna, je zcela nepřehlédnutelná osoba a to ne jen díky své blahobytné postavě. Mile překvapil tím, že je slušně pohybově nadaný, ačkoli by to málo kdo na první pohled hádal. Díky své vizáži je předurčen k zacházení těžkými zbraněmi, leč poradí si i s kordem. Nechybí mu též předpoklady k dobrému hereckému projevu, což mu vyneslo již několik hlavních rolí. Další jeho parketou jsou hrátky s ohněm. Stále častěji vládne volantem našeho přemísťovadla. V životě skupiny zastává funkci baviče, neboť je bezednou studnicí anekdot. Také by mohl být jmenován ministrem pro styk s domorodci. Ať přijedeme, kam přijedeme, Láďa velmi rychle naváže kontakt s místními bez ohledu na věk, pohlaví, vyznání… a to tak, že někdy je problém tento kontakt přerušit. Láďovo členství ve skupině ukončila i s jeho mladým životem zákeřná choroba.

Aktivní členové

Lubomír Srnský Miroslav Feistauer Jiří Louda Libor Kukačka-Erlebach Alenka Kukačková Pavel Horáček Ondřej Capoušek David Ulrych Václav Kulhánek Roman Karásek Milan Klíma Libor Hájek Štěpán Kuřík Václava Kuříková Karel Hroch Petr Otradovský Nováčci Bohouš Pršala Tomáš Esentier Jiří Vlach Martin Teplý

REGO – Novinky

Úterý 28.5.2019, 14:04

PECKA, tedy ŠERMÍŘSKÁ PECKA

festival historických a šermířských vystoupení na hradě Pecka. Podrobnosti najdete v rubrice Chystáme.

Děkujeme za podporu

Pondělí 1.4.2019, 21:17

Tak je tu nová sezóna a akce lze nalézt v rubrice CHYSTÁME. Mrkněte tam, je zde první akce ve Vrchlabí, ale budou postupně přibívat i další akce a ne jenom naše REGO, ale i s RZH.

Pondělí 16.7.2018, 22:05

Plán turné roku 2018 zveřejněn v rubrice CHYSTÁME

Pondělí 4.6.2018, 22:17

Nové akce v rubrice chystáme

Vítáme Vás opět na našich stránkách. V rubrice chystáme můžete najít naše akce.

Pokud by Vás zajímali i akce Regimentu zemské hotovosti, kde jsme členy, podívejte se na tyto stánky. RZH

Čtvrtek 20.7.2017, 18:35

Všechny naše akce na turné 2017

můžete vidět na portálu Kudy z nudy

a nebo v kategorii chystáme.